Sv. Jan Nepomucký
dřevo řezané, Čechy, konec 18. století, výška 61,5 cm, chybí ruce, lehce poškozeno, nepůvodní nátěr (Zí)
Návrh na kulturní památku
03.12.2016 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Sv. Jan Nepomucký
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |